PRAX, SKÚSENOSTI, VÝSLEDKY.

O NÁS

Advokátske služby overené časom

Sme tu pre Vás už od roku 1997.  V súčasnosti sa radíme na Slovensku medzi kancelárie s najdlhšou tradíciou. Bohaté skúsenosti nás predurčujú na poskytovanie kvalitných právnych služieb. 

Medzinárodná spolupráca

Riešime Vaše problémy aj mimo územia Slovenskej republiky, preto spolupracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami v zahraniči, napr.  v Taliansku, Poľsku a Českej republike.  

Inovácie

Tak ako všetko, ani advokácia sa nazaobíde bez inovacií.  Preto držíme krok s dobou a mnoho služieb Vám vieme poskytnuť bez nutnosti navštívenia našej kancelárie. Pracujeme online, efektívne.

Rýchlo a spoľahlivo

K požiadavkam našich klietov pristupujeme profesionálne, odborne, efektívne, v súlade s advokátskou etikou.

TÍM EXPERTOV

JUDr. Renáta Endrődyová

Advokátka

Renáta vyštudovala Právnickú fakultu Univerzity J. A. Komenského v Bratislave. Je členkou Slovenskej advokátskej komory od roku 1991. Špecializuje sa na obchodné, občianske a trestné právo.

Mgr. Tomáš Endrődy

Koncipient

Tomáš vyštudoval Právnicku fakultu Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Od roku 2019 je členom Slovenskej advokátskej komory. Špecializuje sa na trestné a konkurzné právo. 

Mgr. Matej Telek, LL.M., RSc.

Koncipient

Matej vyštudoval Fakultu práva Paneurópskej vysokej školy v Bratislave, Absolvoval štúdium RSc. v SORA Bratislava a tiež úspešne ukončil zahraničné štúdium Master of Laws na EDU Effective Business School Europe. Špecializuje sa na občianske právo a oblasť nehnuteľností.

Gabriela Stanová

Office manager

Gabriela je prvá, ktorú uvidíte pri vstupe do našej kancelárie a prvý hlas, ktorý budete počuť po telefóne. Stará sa o chod kancelárie a taktiež o to, aby sa klienti u nás cítili ako doma.